BabyTum Logo

Social Media

  /  Bez kategorii   /  Poduszka antykolkowa skutecznym sposobem na dziecięce dolegliwości

Poduszka antykolkowa skutecznym sposobem na dziecięce dolegliwości

Kolka jest nieprzyjemnym doświadczeniem, które może przytrafić się zarówno dorosłym, jak i najmłodszym. O ile starsi potrafią radzić sobie z atakiem kolki, tak dla niemowląt jest to bardzo bolesne i problematyczne. Rodzice często wyszukują sposobów, które zmniejszyłyby ból odczuwany podczas kolki. Jest na to kilka metod, jednak ostatnio swoją popularność zyskała specjalna poduszka antykolkowa. Czy to możliwe, aby skutecznie powstrzymała ona atak bólu?

Czym jest poduszka antykolkowa?

Poduszka antyrefluksowa dla niemowląt
Tego typu poduszka to odpowiedź na pytanie, co jest dobre na kolki dla niemowląt. Produkt wyposażony jest w mechanizm wibrujący, który relaksuje i uspokaja dziecko. Maluszek leżący na poduszce czuje również dźwięki bicia serca – dobrej jakości poduszka BabyTum™ ma aż 3-stopniową regulację dźwięku imitującego bicie serca mamy, a także 3-stopniową regulację poziomu wibracji. Jeżeli u niemowlaka wystąpi atak kolki, wystarczy ułożyć go na takiej poduszce i pozwolić mu się zrelaksować. Bujanie i przytulanie zostało uznane za jedną z często działających metod uśmierzenia bólu, dlatego taka poduszka będzie najodpowiedniejszym zakupem. To nie tylko skuteczna metoda, ale również bardzo komfortowa dla maluszka, dlatego stanowi najlepszą odpowiedź na pytanie: co na kolkę dla noworodka? Dzięki niej rodzic będzie wiedział – jeżeli pojawi się kolka u niemowlaka – co robić, aby złagodzić ból.

Jakie zalety ma poduszka na kolkę?

Wiedząc już, co na kolkę dla niemowlaka będzie najlepszym wyborem, warto przyjrzeć się produktowi bliżej i zapoznać z jego cechami charakterystycznymi.Poduszka antyrefluksowa z dzieckiem Polecana przez wielu rodziców poduszka BabyTum™ jest wyposażona w pas zabezpieczający, aby dziecko leżało na niej prawidłowo. Co więcej, została zaprojektowana przez fizjoterapeutkę, jak również opatentowana na terenie Unii Europejskiej w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO). Umieszczenie jej w leżaczkach lub bujaczkach ma wpływ na zdrowy rozwój dziecka już od pierwszych dni życia. Poduszka BabyTum™ produkowana jest w całości w Polsce, a do jej wytworzenia wykorzystuje się wyłącznie najwyższej jakości atestowane materiały. Posiada ona liczne certyfikaty i atesty oraz spełnia szereg norm jakościowych. Kształt poduszki został odpowiednio wyprofilowany, by zarówno główka, jak i brzuszek znajdowały się we właściwej pozycji. Poduszka jest uniwersalna, więc pasuje do standardowych leżaczków i bujaczków.

Poduszka antykolkowa to warty uwagi produkt, który ukoi ból podczas ataku kolki za pomocą mechanizmu wibrującego. Sprawdzi się również podczas uspokajania dziecka. Produkt cechuje się wieloma zaletami, a przy tym jest niedrogi w zakupie. Poduszka BabyTum™ zdobyła uznanie ekspertów i jest numerem jeden dla wielu rodziców – można ją zakupić za przystępną cenę i stosować u dzieci od pierwszych dni po narodzinach, aż do ukończenia 6 miesiąca życia.