Social Media

  /  O nas
zdjecie_babytum

Październik 2016

Mam na imię Sylwia i tak jak Ty jestem szczęśliwą Mamą i żoną, a z zawodu fizjoterapeutką. Kiedy urodził się nasz synek świat obrócił się do góry nogami. Setki nieprzespanych nocy, kolka, ból brzuszka … Taka była nasza codzienność. Godzinne masaże, leżenie na brzuszku czy kołysanie niewiele pomagały. Synek wciąż cierpiał, był niespokojny i płaczliwy. Pewnej nocy pomyślałam sobie: „Hej! Gdyby tak połączyć to co noworodki lubią najbardziej, czyli bliskość i kołysanie z zaletami leżenia na brzuszku i jego delikatnego masażu?” W ten sposób narodził się pomysł poduszki BabyTum™.

Czerwiec 2017

INNA NIŻ WSZYSTKIE

Poduszka BabyTum™ została zaprojektowana w całości przeze mnie – mamę i fizjoterapeutkę. To całkowicie nowy, opatentowany produkt, łączący w sobie zalety leżenia na brzuszku i kołysania. W pełni wykorzystałam swoją wiedzę medyczną i stworzyłam najbardziej przyjazne jak to możliwe środowisko dla zagubionego w nowym świecie Noworodka. Fizjologiczna dla Noworodka pozycja embrionalna, sprytne wibracje i znany z brzuszka Mamy dźwięk bicia jej serca przynosi Maluszkowi spokój i ukojenie, a Tobie czas dla pozostałych członków rodziny. Poduszka BabyTum™ to unikatowy produkt na rynku, dlatego został zarejestrowany i opatentowany na terenie Unii Europejskiej.

Styczeń 2019

PRODUKT MEDYCZNY DLA ZDROWYCH DZIECI

Poduszka BabyTum™ to również zarejestrowany wyrób medyczny, dedykowany wszystkim dzieciom. Naszą poduszkę stworzyłam, aby promować leżenie na brzuszku i maksymalnie wspierać zdrowy rozwój Twojego Dziecka. Systematyczne przebywanie w leżaczkach i bujaczkach szkodzi zdrowiu Twojego Maluszka, szczególnie w pierwszych miesiącach życia. Nienaturalna pozycja powoduje nadmierne zwiększenie lub osłabienie napięcia mięśniowego, a to z kolei spowalnia rozwój ruchowy Dziecka. Poduszka BabyTum™ sprawia, że dotychczas nielubiane leżenie na brzuszku staje się dla Maluszka przyjemne i kojące. Systematyczne stosowanie poduszki trenuje mięśnie, usuwa gromadzące się bolesne gazy, eliminuje ból małego brzuszka, a kołysanie pozytywnie wpływa na rozwój błędnika.

Marzec 2019

KOJĄCE BICIE SERCA MAMY I WIBRACJE

Poduszka BabyTum™ kryje w sobie sprytne urządzenie, które wibruje i wydaje dźwięk bicia serca Mamy. Przyjemne wibracje redukują objawy kolki i refluksu. Delikatnie rozmasowują brzuszek Maluszka, wspomagają pracę układu pokarmowego i zapewniając spokój i ukojenie. Przyjemny rytmiczny dźwięk bicia serca sprawia, że dziecko znowu czuje się bezpiecznie, tak jak pod sercem swojej Mamy.

Czerwiec 2019

POLSKI KAPITAŁ, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Poduszka BabyTum™ produkowana jest pod marką VALABIA we własnej szwalni w Polsce. Nasze produkty cechuje bezpieczeństwo, wysokiej jakości surowce i autorskie projekty. Jako jedna z nielicznych firm w branży dziecięcej posiadamy swoją własną szwalnię na pięknym Podkarpaciu, w której osobiście dopilnowujemy i nadzorujemy procesy produkcyjne. Głęboko wierzymy, że tylko w ten sposób mamy pewność, że nasze produkty spełniają najwyższe normy i są wolne od wszelkich wad. Dajemy pracę dziesiątkom osób, produkujemy tylko z polskich i europejskich surowców, co zostało docenione i nagrodzone Certyfikatem POLSKI KAPITAŁ.
Odwiedź nasz sklep: www.valabia.com