Social Media

  /  O produkcie

Poduszka BabyTum™ została zaprojektowany przez fizjoterapeutkę i opatentowana na terenie Unii Europejskiej w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO). Jej stosowanie pozwala na zdrowe korzystanie z leżaczków i bujaczków już od pierwszych dni życia. Poduszka BabyTum™ produkowana jest w całości w Polsce (UE) z najwyższej jakości atestowanych materiałów. Posiada liczne certyfikaty i atesty oraz spełnia szereg norm jakościowych.

KONIEC Z PŁACZEM I BOLĄCYM BRZUSZKIEM

Noworodek niepokoi się i płacze, bo nowe środowisko, poza brzuchem Mamy, jest dla niego nieznane. Poduszka antykolkowa BabyTum™ daje mu to co najlepsze: niewielką przestrzeń, rytmiczne kołysanie, bicie serca i wibracje. Sprawia, że dziecko znowu czuje się bezpiecznie, tak jak pod sercem swojej Mamy. BabyTum™ to idea połączenia rekomendowanego przez wszystkich specjalistów zdrowego leżenia na brzuszku z kojącym kołysaniem i możliwością obserwacji otoczenia.

Poduszka antykolkowa BabyTum™:

  • Zapewnia Maluszkowi warunki jakie miał w czasie ciąży (embrionalna pozycja, bicie serca mamy, kołysanie)
  • Wspomaga pracę układu trawiennego
  • Redukuje objawy kolki i refluksu
  • Zapobiega zaburzeniom mięśniowym
  • Uspokaja i wycisza
  • Ćwiczy mięśnie gałki ocznej
  • Pozwala obserwować otoczenie
  • Zwiększa koordynację

WIBRUJĄCE SERCE MAMY

Twój Maluszek tuż po porodzie nie lubi ciszy. W Twoim brzuszku nieustannie słyszał pracę Twojego serca i przytłumione odgłosy dochodzące z zewnątrz. Przez pierwsze trzy miesiące życia potrzebuje tego samego, aby być szczęśliwym i spokojnym. Dlatego, wewnątrz poduszki BabyTum™ można umieścić „wibrujące serce Mamy”. Jest to mechanizm, który posiada 3-stopniową regulację kojących wibracji i wydaje przyjemny dla dziecka dźwięk bicia serca Mamy. Delikatne wibracje przyjemnie rozmasowują brzuszek Maluszka, zapewniając spokój i ukojenie. Dźwięk bicia serca przypomina Maluszkowi odgłosy, które słyszał w brzuchu swojej Mamy. To go uspokaja i wycisza.

Dane techniczne

Rozmiar poduszki BabyTum: to około 63 cm długości i 38 cm szerokości.
Poduszka pasuje do większości standardowych leżaczków i bujaczków.
Możesz również stosować ją samodzielnie*.

* BabyTum™ to wyposażenie dodatkowe do leżaczka/bujaczka. Poduszka nie jest łóżkiem ani materacem do spania. Zawsze nadzoruj dziecko korzystając z poduszki. Leżenie na brzuchu ma za zadanie wzmacniać mięśnie i jest znacznie zdrowsze od kubełkowej pozycji, którą przyjmuje dziecko używając leżaczka/ bujaczka, w trakcie leżenia na plecach. Natomiast, leżenie na brzuchu zwiększa ryzyko śmierci łóżeczkowej (SIDS), dlatego nie wolno pozostawiać śpiącego dziecka na poduszce BabyTum™ bez nadzoru i bez opieki. W celu weryfikacji czy poduszka będzie odpowiednia dla konkretnego modelu Twojego leżaczka/bujaczka, sprawdź jego instrukcję obsługi (wymiary). Wibrujący mechanizm wymaga instalacji 2 sztuk baterii 1.5v ‘C’ (nie załączone w zestawie).